2015 Sezonu En Trend Rujları

Ruj, bir kadının vazgeçilmez makyaj ürünüdür ve en acil zamanlarda bile durumu kurtarır. Elbette ten renginize ve dudak yapınıza uygun bir ruj seçmeniz de büyük bir önem taşıyor. Kadının kendini özel hissetmesini sağlayan dudakları, aynı zamanda bakımlı da olmalıdır. Yani ruj sadece renk veren bir makyaj ürünü olmamalı; aynı zamanda dudaklarınıza bakım yapmalıdır. Özellikle de kış aylarının soğuk günlerinde…

2015 sezonunun vazgeçilmezi olacak rujlar, her zevke hitap edecek rujlardan oluşuyor. İster wamp bir görünüm, ister zarif bir hanımefendi görünümü elde edebileceğiniz rujlar işte sizlerle:

Nars / Satin Lipstick – Afgan Red

Nars / Satin Lipstick – Afgan RedSatin Lipstick serisi ile Nars, benzersiz bordo ruju olan Afgan Red ile sezonun aranan rengini üretti diyebiliriz. İpeksi bir görünüme kavuşmanızı da sağlayan bu seri hem uzun süre kalıcılık sağlıyor hem de yoğun bir nemlendirici özelliğine sahip.

Lancome / L’Absolu Rouge – Rose Mythique

Lancome / L'Absolu Rouge – Rose MythiqueL’Absolu Rouge serisi ile kırmızının en iyi halini Lancome keşfetmişe benziyor. Rose Mythique, canlı bir kırmızı tonu ve 8 saat boyunca dudaklarınızı nemlendirecek bir ürün. Lancome’un bu serisi zengin renk pigmentleri ile dudaklarda kalıcı renk sağlama özelliğiyle ünlendi.

Rimmel London / Lasting Finish By Kate Moss

Rimmel London / Lasting Finish By Kate MossTam anlamıyla bir ikon olan Kate Moss’un imzasını taşıyan bu ruj, 8 saate kadar kalıcılık sağlıyor. Rimmel London’ın bu serisinde yer alan 19 numaralı gül kurusu tonu, günlük kullanımda çantanızdan ayırmayacağınız bir ruj.

Estee Lauder / Pure Color Vivid Shine – Forbidden Apple

Estee Lauder / Pure Color Vivid Shine – Forbidden AppleMakyaj sektörünün önce gelenlerinden olan Estee Lauder, bu serisi ile cilt tonunuza en uygun renkleri üretmiş. Tüm cilt tonları için mükemmel uyum sağlayacak renklere sahip ve Forbidden Apple kodu ruju ile en sevilen bordo tonunu müşterilerine sunuyor. Ruj, kremsi yapısı ve uzun süre kalıcılık özelliği ile ışıltılı dudaklara sahip olmanızı sağlayacak.

MAC / Mineralize Rich Lipstick – Style Surge

MAC / Mineralize Rich Lipstick – Style SurgeÖzelikle profesyonel ürünleri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan MAC, Mineralize Rich Lipstick serisi ile dudaklarınızı hem nemlendirip hem besliyor. Bu seride yer alan Style Surge kodlu ruj, turuncu alt tonlu pembe bir ruj ve hafif yapısı ile dudaklarınıza ağırlık yapmadan renk katacak.

Note / Ultra Rich Color Lipstick – Lingerie Pink

Note / Ultra Rich Color Lipstick – Lingerie PinkNote Ultra Rich Color Lipstick serisinde yer alan Lingerie Pink hem renk olarak hem de içerik olarak en sevdiğiniz rujlardan birisi olmaya aday. Dudaklarınızda pürüzsüz bir görünüm sağlamanıza yardımcı olacak. Aynı zamanda içeriğinde bulunan argan ve kakao yağları ile dudaklarınızı koruma özeliğine sahip.

Laura Mercier / Créme Smooth Lip Color – Peche

Laura Mercier / Créme Smooth Lip Color – PecheLaura Mercier, Créme Smooth Lip Color serisinin kremsi özelliği sayesinde kolayca rujunuzu uygulayabilirsiniz. Yumuşak yapısı ile dikkatleri çeken bu serinin Peche kodlu rengi ile sevdiğiniz nude makyaja en uygun ruju bulmuş olacaksınız.

Flormar / Long Wearing Lipstick – Bordeaux

Flormar / Long Wearing Lipstick – BordeauxUzun süre kalıcılığı ile Flormar’ın belki de en sevilen ruj serisi Long Wearing Lipstick serisidir. Zarif bir parlaklık veren bu seri, yoğun renk verme özelliği ile de beğeniliyor. Aynı zamanda içeriğinde bulunan kayısı çekirdeği, shea, mango, kakao yağları ile dudaklarınızı hem nemlendiriyor hem de dış etkilerden koruyor.

Make Up Forever / Rouge Artist Intense

Make Up Forever / Rouge Artist IntenseMake Up Forever’ın yoğun renk verme özelliğine sahip Rouge Artist Intense serisinin, Pearly Plum tonu birçok kişinin en beğendiği renk. Mürdüm renginin en yoğun tonu ve gece makyajı için en ideal seçim olacak.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir