Benzersiz Deri Modası ve Kombinleri

Deri, hemen her sezonun vazgeçilmez parçalarından ve mutlaka bir kombine can veren en değerli parçalardan. Ayakkabı, çanta, etek, ceket ve aksesuar, modaya dair aklımıza gelebilecek hemen her ayrıntıda deriyi görebiliriz. 80’lerin vazgeçilmez deri ceketleri, 90’ların etek ve pantolonları günümüzde hala popülerliğini koruyor.

Son birkaç yıldır deriyi daha fazla göremeye başladık diyebilirim. Deri ceketler her sezonun kurtarıcısı olmasının yanı sıra son yıllarda taytlar, pantolonlar ve eteklerle de deriye yeni bir form kazandırıldı diyebiliriz. Hem spor hem de şık bir görünüme deri parçalarla kolayca kavuşabilirsiniz. Ama doğru parçalarla kombinlemeniz gerektiğini de unutmayın.

Fiziğinizin deri eteklere, pantolon ve taytlara uygun olması gerektiği de bir gerçek. Yapısı gereği hatlarınızı kusursuzca sergilemek istiyorsanız deri kullanabilir ve seksepalitenizi arttırabilirsiniz. Ama yanlış bir kullanım sizi istemediğiniz bir görünüme kavuşturacaktır.

Cesurca deri etekleri salaş tshirtlerle veya şifon, kot gömleklerle kombinleyip altına giyeceğiniz stilettolar veya salaş botlarla eşsiz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Eğer deri bir parça giymem diyorsanız, kaliteli bir deri ayakkabı veya çanta da sizi derinin vazgeçilmez şık havasına sokacaktır.

Kış sezonunda balıkçı kazaklarla kombinlenen deri tayt ve pantolonları beğendiğimi söyleyebilirim. Ama deri pantolonunuz ile giyeceğiniz ayakkabının da önemli olduğunu bilmeniz gerekir. Bir bütün olarak bakıldığında stilettolar ve salaş botlar deri parçalar için gerçekten en uygun kombinler arasında.

Deri denildiği zaman akla genellikle gelen siyah ve camel renkleri günümüzde çok daha can alıcı diyebiliriz. Korkmadan yeşil, bordo renklerini de kullanabilirsiniz. Çok fazla sözü uzatmadan beğendiğimiz kombinleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

deri-etekve-sortlar deri-modasi-kombinleri essiz-deri-trendi vazgecilmez-deri-modasi-kombinleri

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir