Coachella: Müzik ve Sanal Festivali

1999 yılından bu yana Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde her yıl düzenlenen müzik, sanat, eğlence ve festival modasına yön veren bir festivaldir, Coachella… Her yıl daha da popüler olan festivalin 2014 yılı biletleri 3 saatlik bir sürede tükendi.

Kaliforniya çölünün ortasında binlerce kişiyi bir araya getiren festivalde dünyanın en iyi müzisyenleri iki hafta sahne alıyor. Müzisyenlerin yanı sıra görsel sanat anlamında ve DIY anlamında da dünyanın en eğlenceli, renkli festivallerinden.

Sağlam bir line-up’a sahip olan festivalde bu yıl yer alan isimler Ellie Goulding, Skillrex, Motörhead, Pharrell Williams, Lana Del Ray ve Calvin Harris gibi dev isimlerle, daha da fazlası.

Bu festivali bu kadar popüler kılan bir yanı da festivalin ziyaretçileri ve hiç şüphesiz modası. Gerek ünlülerin gerekse diğer katılımcıların festival için tercih ettikleri kıyafetler ve aksesuarlar hemen her yıl gündeme oturuyor ve festival modası başta olmak üzere sokak modasına yön veriyor. Etnik tarzlardan, hippi görünümlere, bohem tarzlara kadar birçok tarzı bir arada bulabiliyorsunuz. Ama vazgeçilmez parçaları kovboy botları, şapkaları ve mini şortları…

Floral desenli elbiselerden, bol pantolonlara, mini kot şortlardan, bikini üstü ve büstiyerlere, dantelden tropikal desenlere, botlardan şapkalara, püsküllü çantalara kadar rengarenk bir görünüm sizleri bu festivalde bekliyor. Dikkat etmeniz gereken ise Kaliforniya’nın yakıcı çöl güneşi.

Festivalden görüntüleri paylaştığım zaman ne kadar eğlenceli bir festival olduğunu sizler de göreceksiniz. Aynı zamanda son birkaç yılın en popüler moda akımı diyebileceğimiz sokak modasına nasıl yön verdiğini göreceksiniz.

Coachella ModasıCoachella Festival Modası2014-coachella-trendleri2014 Coachella Festival Modası

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir